Program Nocomm 2019

Små justeringer kan forekomme.
Se planløsning over hotellet nederst på siden.

 
FREDAG

Registrering starter 08:00 innerst i Flystripa. 
Innsjekk på hotellet er tidligst kl. 15. Bagasje oppbevares i bagasjerom, henvend deg i resepsjonen.
Programmet er åpent for alle manuelle behandlere. Årsmøtet er kun for medlemmer av NNF.
Begrenset antall plasser på noen workshops.



09.00 - 09.10 Velkommen Forelesningssal Luftrommet 1
09.10 - 10.00 Kjartan Vibe Fersum Kognitiv Funksjonsrettet Behandling Forelesningssal Luftrommet 1
10.00 - 10.50 Jørgen Jevne Paradokser og (u)Helse Forelesningssal Luftrommet 1
10.50 - 11.10 Pausekaffe og mingel Utstillerområdet Luftrommet 2+3
11.10 - 11.55 Dianne Lee

Diastasis Rectus Abdominis – Implications for Assessment
and Treatment of 
Thoraco-Lumbar-Pelvic Pain & Disability

Forelesningssal Luftrommet 1

12.00 - 13.00 Lunsjmingel   Utstillerområdet Luftrommet 2+3
13.00 - 15.00 Workshop Diane Lee

Diastasis Rectus Abdominis – Implications for Assessment
and Treatment of Thoraco-Lumbar-Pelvic Pain & Disability

Transit 2

13.00 - 15.00 Workshop Jørgen Jevne Skulderinstabilitet Transit 1
13.00 - 14.30 Workshop Anna Elise Fiskå Knudsen Bli synlig i sosiale medier Forelesningssal Luftrommet 1
14.30 - 16.00 Pausemat, mingel og registrering til Årsmøte Utstillerområdet Luftrommet 2+3
16.00 - 18.00 Årsmøte NNF Lukket årsmøte for medlemmer av NNF Forelesningssal Luftrommet 1
FREDAG KVELD


Det er mulig å melde seg på banketten uten å delta på dagtid.
19.30    Vi inviterer til aperitiff i hotellets bar for våre deltagere ved banketten. Varmt velkommen!
20:00    Dørene til Multiarena 1 åpner årets Bankettfest med 3-retters middag med vin og fengende underholdning. Pent antrekk!



LØRDAG
 
Programmet er åpent for alle manuelle behandlere.
Begrenset antall plasser på noen workshops.
Husk å spise en god frokost før programmet starter!


10.00 - 10.10 Velkommen Dag 2 Forelesningssal Luftrommet 1
10.10 - 11.00 Anna Sjögren & Anna Hanfot Manuell medisinsk behandling under og etter graviditet Forelesningssal Luftrommet 1
11.00 - 11.50 Aleksander Chaibi

Primære hodepiner: Diagnosekriterier og virkningsmekanismer ved behandling

Forelesningssal Luftrommet 1

11.50 - 12.20 Pausekaffe og mingel   Utstillerområdet Luftrommet 2+3
12.20 - 13.00 Aleksander Chaibi Primære hodepiner: Diagnosekriterier og virkningsmekanismer ved behandling Forelesningssal Luftrommet 1
13.00 - 14.00 Lunsjmingel Utstillerområdet Luftrommet 2+3
14.00 - 16.30 Workshop Silje Torp Rå treningsøkt og inspirasjonsforedrag Forelesningssal Luftrommet 1
14.00 - 16.30 Workshop Anna Sjögren & Anna Hanfot Manuell medicinsk behandling under och efter graviditet Transit 2
14.00 - 16.30 Workshop Christofer Engström & Tomas Sundelin Diagnostiskt Ultralyd i en klinisk vardag- en praktisk workshop med fokus på kliniskt relevant
handhavande av apparat, tekniker og teori.
Transit 1









DESIGN + CMS NETPOWER.NO DESIGN + CMS NETPOWER.NO